Türk Sanatı ve özgünlüğü ile demlenmiş, şık ve nazik bir biçimde döşenmiş dairelerin bir vaha gibi olmasını sağlar ve müşterilerimize bu farkı mutluluk ve esenlikler içinde yaşatır.

Hakkımızda

ŞIK TÜRK SANATI

Köseoğlu Dış Tic Ltd. Şti. ISO 9001 belgesine sahip, 30 yılı aşkın süredir perde ve kumaş sektöründe faaliyet göstermekte olan, perdelik kumaş üretimi ve pazarlamasında Türkiye'nin önde gelen ev tekstili firmalarındandır. Firma bugün geldiği nokta itibariyle, 50’yi aşkın ülke ile dış ticaret gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmakta ve gelişmiş batı ülkelerinin yanı sıra Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

2004 yılı itibariyle, günümüzün en modern makineleri ile donatılmış olan Çorlu ve Akyazı tesislerinde dünya standartlarında üretim yapan firma geniş ürün yelpazesi ile her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak bir pozisyona ulaşmıştır. Sektörde gelmiş olduğu nokta itibariyle Köseoğlu, modern ve klasik tasarımlarıyla her tür yaşam tarzının ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Firma, sektördeki engin deneyimi ve sürekli güncellediği teknik altyapısıyla günümüzde ev tekstili sektöründe lider isimlerden biri olmuştur.

Kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen firma, tüm koleksiyonlarını teknolojik gelişmeleri ve güncel tasarım trendlerini takip ederek kendine özgü, güçlü AR-GE çalışmaları ile hazırlamaktadır.

Firma, imalat ve toptan satış faaliyetlerinin yanı sıra, Moderona markası ile son yıllarda perakende sekörüne de hızlı bir giriş yapmıştır. Köseoğlu ailesinin dekoratif ev ürünleri segmentindeki temsilcisi olan markanın İstanbul’un en prestijli AVM’lerinde başlayan serüveni yurtdışından gelen bayilik talepleriyle artık ülke sınırlarının dışına taşmaktadır.

Faaliyet gösterdiği her alanda sergilediği yenilikçi yaklaşımlarıyla ilklere imza atmayı bir ilke edinen Köseoğlu önümüzdeki dönemde de adından sıkça söz ettirmeye devam edecektir.

Hakkımızda